Nejlepší zelený jíl pochází z turecké Anatolie

turecko

Proč je jíl z Turecka nejlepší

Přírodní zelený jíl má velké množství pozitivních a blahodárných účinků. Nevstřebává se do organismu, ale zároveň pomáhá s detoxikací. Pomáhá při potížích s pokožkou, jako je akné nebo ekzémy. Slouží jako aktivní prevence proti vzniku strií. Dá se využívat i během těhotenství a aplikovat na miminka pro posílení jejich pokožky. Vnitřním užíváním se pročišťuje organismus a pomáhá při zažívajících potížích. Čím to je, že má přírodní jíl všechny tyto účinky na lidský organismus? A proč je právě jíl získávaný z oblastí v Turecku označován jako ten nejlepší? Odpověď naleznete v tomto článku.

Co způsobuje magické účinky zeleného jílu?

Jíl je jedna ze surovin, které lidé využívají snad odjakživa. Jeho největší výhodou je to, že obsahuje velké množství cenných minerálních látek.  V jílu se nachází přírodní zdroj velkého množství hořčíku, železa, sodíku, fosforu, manganu a dalších minerálů. Všechny tyto stopové prvky stojí za velmi blahodárnými a vyhledávanými pozitivními účinky přírodního tureckého jílu. Žádný jiný kosmetický přípravek nebo doplněk stravy nedokáže nahradit sílu zeleného jílu.

K čemu jsou minerály potřebné?

Bez dostatečného přísunu minerálů nefunguje naše tělo optimálně. Správná vnitřní i vnější výživa pokožky brání vzniku ekzémů nebo akné.  Dostatečný přísun hořčíku je nutný pro správnou funkci a regeneraci svalů. Také podporuje přirozenou činnost nervového systému. Železo je velmi důležité pro zdravou krev. Je hlavní složkou sloučeniny, která je potřebná pro správný transport kyslíku. Nedostatek železa může vést k chudokrevnosti, únavě, depresím a dalším potížím. Odhalení problému, který se skrývá v nedostatečném přísunu právě železa, je velmi problematické a mnozí lékaři raději volí jiné cesty léčby, které ale nejsou úspěšné a mohou celý problém spíše zhoršit. Další stopové prvky jsou klíčové pro správné vytváření hormonů, které ovlivňují veškeré pochody v lidském organismu. Správným doplňováním minerálů navíc podpoříte zdravý růst vlasů a nehtů. Silnější kosti a zuby jsou také zčásti ovlivněny příjmem minerálních látek a kvalita a zdraví pokožky odpovídá dostatečnému přísunu stopových prvků a vitamínu ve stravě i při vnější péči. Myslete na to a dopřejte své pleti jen to nejlepší.

 

těžba jílu

Těžba jílu

 

Nejlepší jíl z Turecka

Turecký jíl je velmi kvalitní díky tomu, že je dolován z opravdu velké hloubky. Jiné prodávané jíly těžené v jiných oblastech jsou těženy z menší hloubky a jsou tedy o něco méně bohaté na všechny důležité látky, které dělají jíl tak účinným. V těžebních dolech v Turecku je jíl těžen z co největší maximální možné hloubky. Nachází se tam ty nejcennější suroviny s optimálním poměrem všech důležitých minerálů. Je získáván šetrnou metodou, při které nedochází k jeho znečištění nebo jinému znehodnocení. Jedná se o naprosto čistý přírodní produkt.

Produkt s dlouholetou tradicí

Přírodní jíl je využíván opravdu dlouho. V oblastech s jeho přirozeným výskytem ho lidé využívají místo mýdla. Je to proto, že vědí, že má velmi silné antibakteriální účinky a pleť přirozeně vyčistí. Při aplikaci na sebe aktivně naváže nečistoty, které se v něm budou držet a jsou tak odstraněny z těla. Snad i díky tomu mají lidé žijící v Turecku tak krásnou a zdravou pleť. Výhodou dovážení přírodního jílu a jeho dostupnosti na českém trhu je to, že krásnou a zdravou pleť můžete mít i vy a to bez ohledu, jestli žijete v oblasti s přirozeným výskytem přírodního zeleného jílu, nebo ne.

turecko

Nejlepší jíl pochází z Turecka

Oprávněná oblíbenost dnešní doby

Kvalitní přírodní zelený jíl hlavně z oblastí Turecka je dnes často využíván při lázeňských procedurách a relaxačních centrech, která nabízí očistné masáže a kůry. Poskytovatelé kosmetických nebo ozdravných služeb totiž také přišli na výjimečnou sílu, která se skrývá v nenápadném zeleném přírodním jílu těženém ve velkých hloubkách. V lázních se často aplikuje při potížích s ekzémy nebo jinými problémy s pokožkou. Stejně tak ve wellness centrech jistě najdete nabídku očistné masáže nebo kůry z přírodního jílu. Slibované účinky, jako je detoxikace, vyčištění pokožky, pomoc při boji se striemi nebo pozitivní účinky proti akné, jsou skutečně pravdivé a můžete je vyzkoušet i bez návštěvy lázní nebo relaxačního centra. Stačí si jenom pořídit trochu zeleného přírodního jílu domů.

Vyplatí se mi pořídit si nejlepší jíl z Turecka?

Pokud vás trápí problémy s pletí nebo se zažíváním, rozhodně si pořiďte ten nejlepší přírodní produkt, který vám s tím pomůže. V případě, že žádné takové problémy nemáte, myslete na prevenci a snažte se dodat svému tělo to nejlepší, aby bylo silné a připravené čelit všem výzvám. Když jednou za týden aplikujete domácí masku z přírodního jílu, kterou vytvoříte jednoduchým smícháním několika ingrediencí, rozhodně chybu neuděláte a vaše pokožka nebo vlasy vám poděkují a odvděčí se krásným vzhledem. A kdo by nechtěl vypadat hezky?

zdroj: dermokil.cz 

Nejlepší zelený jíl pochází z turecké Anatolie byl naposledy aktualizován: 24.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (10 hodnocení, průměr: 4,90 z 5)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *