1

Kde koupit kvalitní zelený jíl

jílová domácí maska

Od jaké firmy je dobré koupit zelený jíl

Už jste slyšeli o multifunkčním zázraku? Zázrak, který přináší zdraví a krásu pro naše tělo, vlasy, pleť a zažívací trakt? Že ne? Tento zázrak se jmenuje zelený jíl.

Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádnou chemii ani žádné konzervační látky. Jde o čistý jílový světle zelený, jemně namletý prášek, který obsahuje velmi mnoho minerální látek jako např. hořčík, vápník, draslík, mangan, zinek, hliník, křemík, měď a selen. Je bez zápachu a chuti.

zelený jíl

Zelený jíl

Zelený jíl má mnoho účinků. Rozjasňuje pleť, zlepšuje pevnost pleti, má silné protizánětlivé účinky, reguluje činnost mazových žláz mastné pleti, nabízí silné čistící a hydratující účinky pro nečistou pleť, bojuje s akné a pupínky, stahuje póry, zmenšuje otoky pod očima, působí proti tvorbě vrásek, poskytuje přírodní peeling, zpevňuje pokožku dekoltu, užívá se na strie na břiše, bocích a poprsí, bojuje s dermatitidou, posiluje vlasy, odstraňuje lupy, zabraňuje nadměrnému maštění vlasů.

Rozhodli jste se zelený jíl koupit? Bojíte se, abyste nekoupili „zajíce v pytli“? Jíl, který obsahuje mnoho nečistot nebo má vyšší hladinu těžkých kovů než má mít? Chcete kvalitní zelený jíl, který přinese vašemu tělu zdraví a krásu? My vám na tyto všechny otázky odpovíme a poradíme, kde je nejlepší zelený jíl kupovat.

 

Jak poznám kvalitní jíl?

Kvalitní zelený jíl poznáte již na první pohled. Pokud je barva krásně světle zelená, jedná-li se o zelený jíl. Můžeme však narazit i na jíl šedý, bílý, růžový či jeho směsi. Velmi dobrý je například Turecký jíl, známý také jako Anatolský jíl, který je získáván z velkých hloubek a je tak naprosto čistý a obsahuje velké množství důležitých a prospěšných minerálních látek.

Dále, na co určitě nezapomínejte, je vybrat si pro koupi jílu osvědčeného dodavatele a zjistěte si zemi původu, odkud jíl pochází. Dodavatel by vám měl poskytnout všechny potřebné informace, kde byl jíl vytěžen nebo jak máte jíl užívat. Marocký jíl, který sice pochází z druhého konce zeměkoule, je velmi kvalitní a vědí to i místní obyvatelé, kteří ho často používají.

Od jaké firmy jíl koupit?

Dnes existuje již spousta ověřených firem, které zelený či jiný jíl prodávají. Můžete ho nakoupit i přes internet. Velmi často ho seženete ve zdravé výživě, v tzv. zelených lékárnách.

Jíly dodává celá řada výrobců např. firma Dermokil, Dr. Popov, Nobilis Tilia, Argital a Zentrichova apatyka.

zelený jíl Dermokil

Zelený jíl Dermokil

Dermokil je na českém trhu teprve krátce a to od roku 2015. Nabízí nám kvalitní přírodní tureckou kosmetiku. Kosmetiku vyrábí ze 100% přírodního a kvalitního jílu z Anatolie. Nabízí však nejkvalitnější produkty přímo od zdroje. Veškeré produkty mají evropský certifikát a splňují podmínky kladené českou legislativou. Výrobky můžete zakoupit přes internetový obchod www.dermokil.cz nebo v kamenné prodejně na Praze 3 v Roháčově ulici.

Formy a cena zeleného jílu

Zelený jíl můžete zakoupit v různých formách, od prášku přes krémy v tubách či pastách nebo také tablety jako doplněk stravy. Zelený jíl má všestranné využití.

A jak je to s cenou? Zelený jíl je na českém trhu pro nás cenově dostupný. Rozhodně nemusíte mít strach, že by zruinoval vaši peněženku.

Mnoho výrobků z jílu si můžete vyrobit doma sami, právě za pomoci sypkého prášku např. pleťové, vlasové masky, zábaly proti celulitidě, relaxační koupele a mnoho dalších.  Také se dá zelený jíl užívat vnitřně k detoxikaci a očistě trávicího traktu.

Samozřejmě pokud budete kupovat již hotové výrobky (pleťové krémy, odličovací pleťová mléka, masky, šampony a další) cena je vyšší.

jílové produkty

Jílová kosmetika Dermokil

Trochu rad na závěr

Při vnitřním užívání není zelená jíl vhodný pro děti, těhotné, kojící ženy nebo pro osoby užívající léky. Ovšem pro vnější užívání je vhodný pro všechny.

Pokud si připravujete směsi doma sami, nezapomínejte na to, že po aplikaci musíte zbytek směsi vyhodit. Jíl v kombinaci s vodou stále pracuje, a proto se množí stále více bakterií a nečistot, které mohou být již pro zdraví škodlivé.

Také se řiďte radou, že nic se nesmí přehánět! Pokud budete jíl užívat příliš dlouho, mohou se jeho žádoucí účinky obrátit v účinky nežádoucí. Užívejte jíl v určitých cyklech, např. dva až čtyři týdny, potom na nějakou dobu vysaďte. A znovu podávejte.   Užívání v rámci pleťových masek nebo zábalů na vlasy je možné dlouhodobě bez negativních projevů. Díky tomu, že se přírodní zelený jíl neusazuje v organismu, je jeho užívání bezpečné a nepodporuje vznik onemocnění.

 

zdroj: dermokil.cz

Kde koupit kvalitní zelený jíl byl naposledy aktualizován: 09.05.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (10 hodnocení, průměr: 4,90 z 5)

Komentáře 1

  1. Vyzkoušela jsem ten Anatolský od Dermokilu a jsem spokojena. Při první aplikaci mi po smytí masky pleť zčervenala tak jsem se nejdřív lekla nějaké alergické reakce, ale po chvilce to zmizelo a pleť byla krásně vyčištěná. Největší rozdíl jsem ale viděla tak po třetí aplikaci, skoro mi vymizely černé tečky na nose! Až mi dojde, určitě objednám znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *