100% přírodní jíl versus komerční jíl

Proč si vybrat 100% přírodní jíl místo komerční jílové kosmetiky s 0,001% jílu?

Naprosto přírodní čistý jíl bez přidaných látek se na první pohled od toho komerčně vyráběného nemusí vůbec lišit. Ovšem ve výsledcích a prospěšnosti pro zdraví jasně vítězí 100% přírodní jíl. Proč tomu tak je a jak je na tom komerční jílová kosmetika?

100% přírodní síla se nedá nahradit

Přírodní síla se nedá ničím nahradit ani uměle vyrobit. Zelený jíl je čistě přírodní produkt a jeho jedinečné vlastnosti spočívají právě v jeho čistotě a původu z přírody. Ne nadarmo se říká, že příroda je mocná čarodějka. Umělá výroba totiž nedokáže vytvořit tak dokonalé věci, které by naše tělo bez výhrad přijímalo, protože jsou pro ně přirozené. I když to tak v dnešní době možná nevypadá, pocházíme z přírody a jsme její součástí. Někteří si to začínají opět uvědomovat a vracejí se k původním kořenům a objevují neuvěřitelná kouzla přírodní kosmetiky.

 

zelený jíl

100% Přírodní zelený jíl

Jílová kosmetika od komerčních firem mnohdy jíl téměř neviděla

Touha po kráse a zdraví je výbornou zbraní pro všechny, kteří se snaží zbohatnout. Využijí tuto lidskou vlastnost pro svůj vlastní byznys a nabízejí levně připravené přípravky, které vydávají za přírodní bohatství. Obsah jílu je však ve skutečnosti velmi nízký a při pohledu na složení se zděsíte nad množstvím uvedených látek, jejichž názvy mnohdy vypadají jako kdyby ani nepocházeli z naší planety.

 

K čemu to vede?

Když si někdo koupí méně kvalitní přípravek od komerční firmy, která jej publikuje jako naprosto čistý přírodní produkt, může to vést k tomu, že lidé začnou ztrácet víru v sílu přírodního jílu a celkově přírodní kosmetiky. Špatné přípravky s nízkým obsahem přírodního jílu a přidanými chemickými látkami mohou vést k tomu, že výsledky nejsou ani zdaleka takové, jako při používání čistého přírodního zeleného jílu. A to lidi zklame. Začnou pochybovat o síle přírody a přestanou podobným přípravkům věřit. Třeba nikdy ani neobjeví pravý přírodní zelený jíl a nepoznají jeho skvělé účinky. A to je přeci škoda.

Nenechte se zmást

Důvěřujte pouze certifikovaným prodejcům, kteří mohou skutečně zaručit obsah 100% přírodní jílu. Nevěřte laciným a pěkně vypadajícím kampaním, které se vás mnohdy snaží nalákat na produkt, který obsahuje jen velmi malé procento jílu a zbytek tvoří látky pro zvětšení objemu prodávaného produktu nebo jiné chemikálie. Podívejte se i na zkušenosti s produktem a pečlivě si pročtěte složení.

zelený jíl Dermokil

Zelený jíl Dermokil

Čistě přírodní jíl má velmi jednoduché složení

Opravdu kvalitní přírodní zelený jíl poznáte hlavně podle složení. 100% přírodní jíl obsahuje pouze jíl. To je celé. V připravených jílových maskách nebo jílových krémech se mohou vyskytovat i další přidané látky, které by ovšem zase měli být čistě přírodního původu – například růžový olej, olivový olej, arganový olej a podobně.

Naprosto rozdílné výsledky

Jak již bylo zmíněno, výsledky 100% přírodního jílu a jílové kosmetiky od komerčních firem, které obsahují mizivé procento jílu, se nedají srovnávat. Díky vysokému obsahu minerálních látek v přírodním jílu se jedná o sílu, kterou není možné chemicky nahradit, a opravdových výsledků dosáhnete jedině se 100% přírodním jílem.

Komerční přípravky mohou být i škodlivé!

Zelený jíl se doporučuje během těhotenství a i pro aplikaci jílové masky na miminka. V případě, že si zakoupíte nekvalitní komerční jíl, který obsahuje nepřirozené chemické látky, ztratí se téměř veškeré pozitivní účinky. 100% přírodní jíl je vyhledáván díky své netoxicitě a schopnosti, díky které se neváže a neukládá do organismu. To samé se ovšem nedá říct o komerčních přípravcích s mizivým obsahem jílu, které jsou mnohdy plné různých chemických látek. Jedná se tak téměř o naprosto normální domestiku, která se může vstřebávat do organismu a škodit. Využívání kosmetiky, které se pouze vydává za zelený jíl, může mít až škodlivé účinky a může ohrozit zdraví těhotné matky a jejího dítěte. Nejhorší nebezpečí spočívá v tom, že negativní účinky se většinou neprojevují ihned, ale pomalu se hromadí a čekají na chvíli, kdy mohou udeřit.

pleťová jílová maska

Pleťová jílová maska

Nepodceňte výběr a věřte kvalitě

Za kvalitní přírodní kosmetiku se 100% obsahem přírodního jílu nemusíte zaplatit desetitisíce, ale zároveň se vyplatí nehledat úplně nejnižší cenu. Za kvalitu je v tomto případě lepší si lehce připlatit a získat 100% přírodní jíl s garancí naprosté čistoty a bez obsahu dalších látek, které tam nepatří. Výběru věnujte dostatek času a prostudujte si co nejvíce možností.

Sledujte hlavně složení produktu a možné dostupné certifikáty, které by měly svědčit o pravosti výrobku a zaručovat jistotu obsahu 100% přírodního jílu. Až uvidíte neuvěřitelné výsledky, jakých můžete dosáhnout pouze s čistým 100% přírodním zeleným jílem, budete rádi za vynaložené úsilí při hledání nejlepšího produktu.

100% přírodní jíl versus komerční jíl byl naposledy aktualizován: 23.04.2017 autorem Dogacan Yildirim Kanat

Velmi špatnéŠpatnéDobréVelmi dobréVynikající (3 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *